• Telefon : 0850 532 3868
  • ajans@onlinekonusmaci.com

Nazlıcan ELESTEKİN

Etkinlik Sunucusu MC Sunucu, Protokol Sunucusu
Moderatör Master of Ceremonies

Nazlıcan ELESTEKİN

Etkinlik Sunucusu MC Sunucu, Protokol Sunucusu Moderatör Master of Ceremonies
Amerika ve Kanada'da toplam 6 sene yaşadı
Fransa'da Kamera Önü Eğitimi aldı.
Qucen of the Univerce «Kainat Güzellik Yarışmasında Miss Turkey olarak seçildi.
Konuşulan Dil : Türkçe - İngilizce - Fransızca
Seyahat Nereden : İstanbul
Konuları : Sunucu, Spor Sunucusu, Moderatör
PAYLAŞ

Konuşmacı Kategorisi

Moderatör MC  Sunucu

1992’de Ankara’da doğdu. Bilkent Lisesinden mezun olduktan sonra Üniversite eğitimi için ABD’ye Los Angeles’a taşındı. Amerika ve Kanada’da toplam 6 sene yaşadı. Burada Gazetecilik Basın Yayın okudu. Aynı zamanda ikinci yabancı dil eğitimi Fransızca için Paris Franda’da 1 sene geçirdi ve bu esnada Kamera Önü Eğitimi aldı. Aynı zamanda Alliance Française’den de Fransızca eğitimleri tamamladı. 2013 senesinde Londra’da Miss Turkey olarak Top Model Worldwide yarışmasında ülkesin temsil etti. Los Aneles’ta do UNESCO sponsorluğunda Qucen of the Univerce «Kainat Güzellik Yarışmasında Miss Turkey olarak seçildi. Kendi mesleğini ülkesinde icra edebilmek için, için. 6 senelik yurtdışı hayatını noktaladı. Ülkesine taşındı.

NTV, Habertürk, TRT Haber gibi TV kanallarında staj ve profesyonel iş hayatına atıldı. Haber Muhabiri olarak dış haberler ve diplomasi haber merkezlerinde gazetecilik yaptı. Ardından spor basınına geçme kararı aldı. Ekim 2021’den bu yana spor sektöründe özel röportajlar – Konuklu maç yayını moderatörlükleri yapmaktadır. E-spor Yayınları ve Basketbol – Futbol özel röportajları, kadınların spor hayatındaki yerini vurgulayan ‘Sporu Yöneten Kadınlar’ program formatı, bunların yanı sıra Spor Borsası programları da yapmaktadır.

Nazlıcan Elestekin bu alandaki yeteneği, çok yönlü birikimi, kendine özgü sunum tarzı ve maderatör yönü gibi özelliklerinin yanında pozitif enerjisi, ışıltısı ve tescilli güzelliğiyle de dikkat çekmektedir.

Fanatik Ünlüler: Yılmaz Erdoğan

VAKIFBANK’IN BAŞANTRENÖRÜ GUIDETTİ,

ING Basketbol Ligi ekiplerinden Darüşşafaka'nın başarılı oyuncusu Gabriel Olaseni, Misli TV'de

ALTERNATİF KONUŞMACILAR