• Telefon : 0850 532 3868
  • ajans@onlinekonusmaci.com

Eser Mutlu

İsviçre'de Kahkaha Yogası'nı başlatan Hintli tıp doktoru Madan Kataria'dan Kahkaha Yogası Eğitmenliği eğitimi almıştır.

Eser Mutlu

Kahkaha Yogası Master Eğitmen / TEDx Konuşmacısı / Motivasyon Konuşmacısı
Kahkaha Yogası Master Eğitmeni
TEDx Konuşmacısı.
Konuşulan Dil : Türkçe - İngilizce
Seyahat Nereden : Ankara
Konuları : Kahkaha Yogası
PAYLAŞ

Konuşmacı Kategorisi

Motivasyon  – Sağlıklı Yaşam

Kişisel Gelişim  – Mizah

Kurumsal Aktiviteler

Uzun yıllar Uluslararası Fuarlara Seyahat Organizasyonları ve Fuar Temsicilikleri yaptıktan sonra Kahkaha Yogası’nı başlatan Hintli tıp doktoru Madan Kataria’dan İsviçre’de Kahkaha Yogası Eğitmeni Sertifikası almıştır.

Türkiye’ye dönüp Kahkaha Yogası ile ilgili çalışmalarıma başladı.
Grup çalışmaları, hastalara destek tedavi amaçlı kahkaha terapileri, Kurumsal Personel Kahkaha Motivasyon Seansları yapmaktadır.

Kongre ve konferanslarda Kahkaha Yogası ”Ice Breaker Egzersizlerini ise özellikle Tıp Kongrelerinde toplantı öncesi veya ortasında havayı yumuşatmak stres seviyesini azaltmak, enerjiyi açığa çıkartmak, öğrenmeyi desteklemek için uygulamaktadır.

İngiltere Coventry Üniversitesinden ‘Duygusal Zeka’ ile ilgili Sertifika almıştır. Kahkaha Yogasının Duygusal Zekayı tetiklemesi ve aralarındaki bağlantı nedeni ile kurumlara yönelik Kahkaha Yogası ve Duygusal Zeka eğitim modülünü oluşturarak çalışmalarına katmıştır.

Ayrıca Türkiye’de ve yurt dışında uluslararası geçerliliği olan Sertifikalı Liderlik eğitimi vermektedir.
Hamilelerle Kahkaha Yogası ”Mutlu Anne, Mutlu Bebek” grup çalışmasını hem yurt dışında hem Türkiye’de yürütmektedir.

Uzmanlık Konuları:

Kahkaha Yogası

Motivasyon

Ice Breaker Egzersiz etkinlikleri

Kahkaha Terapisi | Eser Mutlu | TEDxTunali

ABDİ İBRAHİM    –    DALAMAN HİLTON    –    NETSMART BİLİŞİM A.Ş.    –    BP CASTROL    –    İÇİM SÜT (AK GIDA)    –    DÜNYA BANKASI     –    ANADOLU JET ANKARA PERSONELİ     –    ÇALIK ENERJİ     –    TEDx TUNALI ORGANİZAYONU  2015 /ANKARA    –    VERA EAGEAN RESORT/BODRUM    –    VERA MİRAMAR OTEL/BODRUM    –    VERA VERDA OTEL PERSONELİ    –    STONE PALACE OTEL PERSONELİ    –    SEA GATE OTEL PERSONELİ     –    VERA MARE OTEL PERSONELİ     –    RECORDATİ  İLAÇ     –    VODAFONE (İK DEPARTMENI)    –    HERO GIDA    –    JTI ÜST DÜZEY YÖNETİCİLERİ    –    ACIBADEM SİGORTA    –    DENİZBANK PERSONELİ/ANKARA    –    DENİZBANK PERSONELİ /İSTANBUL    –    RADİSSON BLU PERSONELİ/ANKARA    –    ROCHE    –    IC HOTELS YÖNETİCİLERİ /ANKARA    –    DOĞUŞ OTOMOTİV    –    BİLKENT OTEL PERSONELİ     –    TÜRKİYE İSTATİSTİK KURUMU    –    TÜRKİYE PETROLLERİ    –    TÜRKİYE SÖROPTİMİST KLÜPLERİ    –    MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI EYUDER EĞİTİM YÖNETİCİLERİ

Konu Başlıkları ve İçerikleri

Sevinç duygusu ile çalışma teknikleri öğreterek hem problemlerle başa çıkmanın, hem de iş memnuniyet puanımızın 9 olmasının yolunu gösteriyoruz.
Hep birlikte eğlenirken, tekniği öğreniyoruz ve sonuç öfkelerimizin yerini kahkahalarımız alıyor.  Bu da doğal olarak performansımıza yansıyor.

Kahkaha Liderleri profesyonel olarak dünyada ve ülkemizde Kahkaha Yogası liderlik eğitimini alarak edindikleri
sertifika ile sağlık kulüplerinde, yoga stüdyolarında, kişisel gelişim merkezlerinde gruplar çalıştırmaktadırlar. 

Hastanelerde başta kanser olmak üzere bir çok hastalığa destek tedavi olarak
Kahkaha Terapisi uygulamaktadırlar.Veya doktora tezi ve proje olarak hayata
geçirmektedirler. Yaşlılar evinde, ana okullarında, üniversitelerde ve dershanelerde sınav stresine
karşı grup çalışması yaptırmakta ve kurumsal personele yönelik Kahkaha Terapileri uygulamaktadırlar.

Ülkemizde ve dünyada barışa ve Kahkaha Yogasının yayılmasına, yetiştirdiğiniz liderlerle katkıda bulunacaksınız.  Kahkaha Liderlerine uluslararası sertifika verebileceksiniz.
Dünyada en son gelişim tekniklerinden biri olan Kahkaha Yogasında kariyer yapmış, üstlendiğiniz misyonu sahiplenmiş olacaksınız.

ALTERNATİF KONUŞMACILAR