• Telefon : 0850 532 3868
  • ajans@onlinekonusmaci.com

Gülgûn Feyman Budak

TV / Program Spikeri olarak; gündem yaratan çok sayıda programa imza attı. Hazırladığı programlara davet ettiği konuklarıyla pozitif bir iletişim kuran ve programlarını keyifle izleten tecrübeli sunucu, bu özelliğini hayatına da yansıtıyor

sdfsdf

Gülgûn Feyman Budak

Haber Spikeri & Sunucu / TV Programcısı / Yazar /Eğitmen
Tv Haber Spikeri / Moderatör / Eğitmen
Ulusal Kanal'da Program Spikeridir. Birçok kurumda Diksiyon eğitimleri vermektedir..
Konuşulan Dil : Türkçe - İngilizce
Seyahat Nereden : İstanbul
Online Görüntülü Görüşme Çok Yakında
PAYLAŞ

Gülgûn Feyman Budak, 31 Mayıs 1958 tarihinde Ankara Yenimahalle, Coşkun Sokak’ta doğmuştur. Annesi Keriman Timur’dur. Babası Altan Feyman albay idi. Tayinler nedeni ile çocukluğunda, Hakkari’nin kazası Uludere, sonra Kandıra, Edirne’nin kazası Uzunköprü, Sivas, Kağızman, Erzurum gibi yerlerde yaşadılar. Erzurum Üniversitesinden mezun oldu.

Önce Erzurum Radyo ve Televizyonu’nda göreve başladı, sonra oradan 1980 yılında Ankara Radyosu’na tayin oldu. Jülide Gülizar’dan kurslar aldı. 80 yılından sonra hem televizyonda hem radyoda çalıştı. Türk Müziği programı olan Hoş Sada isimli programın sunuculuğunu yaptı. TRT’de Ümit Aktan ile beraber İyi Haftalar Türkiye isimli sabah programını 4 sene sundu. Televizyonda “Akşama Doğru” programları, radyoda “Hafta Sonu” programları, “Gecenin İçinden”… Derken haber merkezinde göreve başladı. Ardından TRT’de haber spikerliği yapmaya başladı.

1990 yılında özel televizyon kanallarının kurulmasıyla birçok kanalda görev yaptı. Gülgün Feyman, İstanbul Kadıköy’deki Kuşdili Eğitim Merkezi’nde diksiyon dersleri verdi

Beykent Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu’nda da bir dönem ders vermiştir. İstanbul Aydın Üniversitesi’nde de ders vermiştir.

Ulusal Kanal’da Ümit Zileli ile ‘Nasıl Yani?’ programını yaptı.

Gülgün Feyman, ilk evliliğini 1983 yılında inşaat mühendisi Seçim Türkay Baysal ile yaptı. Pelin ve Meriç adlarında 1984 doğumlu ikiz kızları var.
Gülgün Feyman, 12 Mayıs 2010 tarihinden beri doktor eşi Tayfun Budak ile evlidir. Eşinin Can ve Deniz adında 2 oğlu var.

2014 yılından itibaren Ulusal Kanal’da çalışmaktadır.

Çalıştığı TV Kanalları:
TRT 1 – Star TV – Show TV – Cine5 – Habertürk

Sunuculuk ve Moderatörlük
Etkili Konuşma ve Beden Dili
Medya İlişkileri
Kişisel Gelişim
İletişim

Türkiye'de Özel Televizyonculuk Tarihi ve Spikerlik Eğitimi

İşte Türkçemiz

ALTERNATİF KONUŞMACILAR