• Telefon : 0850 532 3868
  • ajans@onlinekonusmaci.com

Şuayip Dağıstanlı

1991’de Kuzey Kafkasya’da ilk Ezoterik Bilim Merkezinin kurucusu oldu. 1996’da Moskova’da Birleşmiş Milletler ve UNESCO tarafından kurulan komisyonca verilen ‘Alternatif Tıp İlimleri Doktoru’ ünvanını kazandı.

Şuayip Dağıstanlı

Şuayip Dağıstanlı

Motivasyon Konuşmacısı / Yazar / Şua Human Academy – Kurucu
Alternatif Tıp İlimleri Doktoru
İstanbul Suadiye’de kurduğu Şua Human Academy’de çalışmalarını sürdürmekte, biyoenerji, akupunktur, ayurverda, şiatsu, Kirlian Fotoğrafçılığı gibi otuza yakın tedavi ve tanı yöntemi uygulamaktadır.
Konuşulan Dil : Türkçe - İngilizce - Rusça - Avarca
Seyahat Nereden : İstanbul Büyük Ada / Suadiye
Konuları : Motivasyon - Alternatif Tıp - Bio Enerji

Konuşmacı Ajansımız; Konuşmacı ücretlerine ek olarak herhangi bir komisyon hizmet bedeli talep etmemektedir. 

PAYLAŞ

Konuşmacı Kategorisi

Motivasyon  –  Kişisel Gelişim

İlham Veren

Şuayip Dağıstanlı, 26 Ağustos 1969’da Dağıstan’ın başkenti Mahaçkale’de doğdu. İlkokulu doğduğu Hindah köyünde, ortaokulu Babayurt kasabasında yatılı olarak okudu. Liseye Mahaçkale’de başladı, Kahib’de bitirdi. Liseden sonra Dağıstan Devlet Pedagoji Üniversitesi’nde (1986-1992) öğrenim gördü.

1989’da geçirdiği kazada bedeninin büyük bölümü felç oldu. Hastalık sırasında ‘Kendi Kendine Tedavi’ yöntemini uygulayarak felçten kurtuldu. O günden sonra hayat felsefesi ve dünyaya bakışı değişti. Kendi kendin iyileştirmedeki başarısı Rusya’daki bilim adamları ve doktorların dikkatini çekti. Onların maddi ve manevi yardımlarıyla Moskova’da ve Kiev’de Alternatif Tıp üzerine eğitim gördü. Daha sonra 1991’de Kuzey Kafkasya’da İlk Ezoterik Bilim Merkezinin Kurucusu oldu.

1996’da Moskova’da Birleşmiş Milletler ve UNESCO tarafından kurulan komisyonca verilen ‘Alternatif Tıp İlimleri Doktoru’ ünvanını kazandı.

 

İlk kitabı Biyoenerji ve Alternatif Tıp dört baskı yaptı. Şuayip Dağıstanlı, bu kitabında okurlarına, kendilerine uygulayabilecekleri, doğal yöntemlerle sağlıklı bir yaşamın ipuçlarını vermektedir. 2010 yılında, “Biyoenerji Siz de Bir Simurg’sunuz” adlı ikinci kitabı yayımlandı.

 

Dağıstanlı, 1992’den başlayarak çeşitli merkezlerde ve hastanelerde görev aldı. 1997’de İstanbul’da kurduğu Şua Biyoenerji Merkezi’nde çalışmalarını sürdürdü. 2002-2003 yılları arasında Prag’da Radio Free Europe-Radio Liberty’de gazeteci-spiker olarak görev yaptı. Daha sonra yeniden Türkiye’ye döndü. Şimdi Suadiye’de kurduğu Şua Human Academy’de çalışmalarını sürdürmekte, biyoenerji, akupunktur, ayurverda, şiatsu, Kirlian Fotoğrafçılığı gibi otuza yakın tedavi ve tanı yöntemi uygulamaktadır.

 

Türkiye’deki ve başka ülkelerdeki çeşitli dernek ve kuruluşlarda, kendini programlama, psikolojik denge idmanı, içimizdeki enerjiyi pozitif yönde kullanarak kendini geliştirme, hayattaki görevimizin farkına varma gibi insanın kendisini aşması ve çevresinden aldığı titreşimler yoluyla dünyayla bütünleşmesi konulu konferanslar, seminerler vermektedir. Yüzlerce televizyon ve radyo programına katılmıştır. Mesleğinin yanı sıra, müzik, dans, resim gibi çeşitli sanat dallarında çalışmaları vardır.

 

Şuayip Dağıstanlı; Dünyaca ünlü kalp-damar cerrahı Dr. Mehmet Öz’le birlikte kronik vakalar için çalışmalar yapmıştır.

Şuayip Dağıstanlı birçok devlet başkanına, ünlü sanatçılara, dünyaca ünlü iş adamlarına eğitim vermiş ve tedavi yapmıştır.

Kuzey Kafkasya Ezoterik Merkezi’nin kurucusudur.

Şuayip Dağıstanlı; TV8’de yayınlanan “Sunuculuğunu Helin Avşar ve Ertem Şener’in yaptığı ve çekimlerinin Kenya’da yapıldığı Trophy Türk yarışmasına katılmıştır.

İstanbul’da Suadiye’de Ofisinde tedavi, eğitim ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Prens Adalarında – Büyük Ada’da ikametgah etmektedir.

Uzmanlık Konuları:

  • Biyoenerji ve Alternatif Tıp Yöntemleri
  • Alternatif Tıp
  • Kirlian Teknolojisi İle Tedavi
  • Biyoenerji, akupunktur, manuel terapi, ayurveda, şiatsu gibi 30’a yakın tanı ve tedavi yöntemi uygulamaktadır.
  • Kişisel Gelişim Motivasyon Seminerleri
  • Stres Yönetimi, Nefes Teknikleri

360 - Dr. Aytuğ Programı

Haber Türk - Ayşe Özgün Programı

WFAS 2019 TÜRKİYE

14 – 17 Kasım 2019 Belek – ANTALYA / TURKEY

Linki https://www.wfasturkey2019.com/tr/

Konu Başlıkları ve İçerikleri

Kirlian fotoğrafçılığının kökleri 17. yüzyıla kadar uzanmakla birlikte, gerçek varlığını 1940’lı yıllarda gösterdi. Rus mucit Semyon Kirlian tarafından geliştirilen bu yöntem, bir nesneyi ışığa duyarlı filmle kaplı bir metal plaka üzerine yerleştirme esasına dayanır. Plaka daha sonra bir elektrik akımı ile şarj edilir. Film banyo edildiğinde nesneyi, etrafında renkli bir alanla birlikte gösterir.

Geleneksel ve tamamlayıcı tıp uygulamaları (GETAT), hem dünyadaki pek çok ülkede hem de Türkiye’de modern tıp uygulamaları ile birlikte kullanılmaktadır. Son yıllarda sağlık politikalarının odak noktalarından biri olan GETAT, bu yönde atılan adımlarla hukuki bir çerçeve kazanarak formal bir kapsama bürünmüştür.

ALTERNATİF KONUŞMACILAR