• Telefon : 0850 532 3868
  • ajans@onlinekonusmaci.com

Zehra Şahin

Renkli, enerjik, eğlence dolu, sunumuyla etkinliklerinizde interaktif bir şekilde seyirciyle buluşuyor.

Zehra Şahin Etkinlik Sunucusu

Zehra Şahin

Etkinlik Sunucusu MC Sunucu, Protokol Sunucusu Moderatör Master of Ceremonies, Tiyatro Oyuncusu
Konservatuar mezunudur
Tiyatro Oyuncusudur
Konuşulan Dil : Türkçe
Seyahat Nereden : İstanbul
Konuları : Etkinlik, Protokol Sunucusu, Moderatör
PAYLAŞ

Konuşmacı Kategorisi

Moderatör MC  Sunucu

Yeni Yüzyıl Üniversitesindeki Oyunculuk Bölümündeki tahsilini, Bilgi Üniversitesi Sahne Ve Gösteri Sanatları Bölümünde Devam Ettirmiştir. Akabinde odağını Disiplinler Arası Sanat İşlerine çevirerek Sahne, Etkinlik ve organizasyonlar noktasında çalışmaya başlamıştır. Üniversite hayatından sonra alanında daha iyi olabilmek adına eğitimlerini sürdürmeye devam etmiştir.
Dönemin en başarılı isimlerinden Sevgili Gülgûn Feyman Budak, Sevgili Sırrı Er ve Sevgili Levent Dönmez’den diksiyon, etkili ve güzel konuşma hitabet sanatı eğitimleri almıştır.
İşinin en sevdiğim dinamikleri; renkli, enerjik, eğlence dolu, aksiyonu bol ve farklı platformlarda interaktif bir şekilde  seyirciyle buluşmasıdır

ZEHRA ŞAHİN Artaş Holding Gala Gecesi Sunumu 2024

ZEHRA ŞAHİN

Haribo / Bosch / Hyundai / Tüpraş / Scattolini / Old Spice / Bant Boru / İmak Redüktör / Teknik Kimya / Trelloborg / Fluidmaster / Aras Marine Holding gibi markaların yıldönümleri, lansmanlarını, şirket etkinliklerinin etkinlik sunuculuklarını yapmıştır.

Bunların yanı sıra; Kültür Yolu Festivali / Beyoğlu Çocuk Festivali / İstanbul Çocuk Festivali / Birevim Canlı Yayın Çekilişleri / Vialland Sokak Oyunları Festivali / Fişekhane Anne Bebek Festivali / Lol Suprise Road Show gibi büyük festivallerinde sunuculuklarını başarılı bir şekilde gerçekleştirmiştir.

Old Spice 2020-21-22
Bosch 2022
Haribo 2023
Hyundai 2023
Tüpraş 2023
Scattolini 2023
Bant Boru 2022/23
İmak Redüktör 2022/23
Teknik Kimya 2022/23
Trelloborg
Fluidmaster
Aras Marine Holding

ALTERNATİF KONUŞMACILAR