• Telefon : 0850 532 3868
  • ajans@onlinekonusmaci.com

Konuşmacı Ajansı Sık Sorulan Sorular

Online Konuşmacı Ajansı, Değer Katan ve İlham Veren etkinlikleri tasarlayan profesyonel bir konuşmacı ajansıdır.

Ayrıca uzmanlarımızla birebir, görüntülü görüşme yoluyla danışmanlık ve eğitim hizmeti alabilirsiniz

Web sayfamız üzerinden, Konuşmacı konusuna göre arama yapabilirsiniz. Konuşmacının profil sayfasını inceleyebilir ve konuşmacıyı kurumunuza davet edebilirsiniz.

Önce “Konuşmacı Başvuru Formu” nda istenilen tüm bilgileri doldurmanız gerekir. Bilgilerinizi inceledikten sonra sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz.

Bir kurum ve organizasyon için, konuşmacı davet etmek önemli bir yatırımdır. Deneyim ve sektör genelindeki ilişkilerimiz, etkinliğiniz için tam olarak en iyi konuşmacıyı size sunar ve kolaylık sağlar.

Platformumuzda yer alan konuşmacılar arasında; davet etmek istediğiniz konuşmacının profil sayfasında, “Konuşmacıyı Davet Et” butonuna tıklayarak, “Konuşmacı Davet Formu” açılacak. bu formu eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekir. Bize gönderdiğiniz bilgileri onaylamak için telefonla sizi en kısa süre içerisinde arayacağız. ardından, Konuşmacımızla iletişime geçip size fiyat teklifi göndereceğiz.

Çoğu konuşmacı ve birçok organizatör, etkinliklerden 4-6 ay önce rezerve eder. Ancak yüksek talep gören konuşmacılar, 1 yıl önceden rezerve alabiliyor.

Evet. Platformumuzda olmayan konuşmacıyı davet emek istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz? Talep ettiğiniz konuşmacı veya bağlı olduğu Ajans ile iletişime geçeceğiz. Aynı ücret karşılığında güvence altına alacağız.

Konuşmacılarımız; Etkinlik, eğitim ve danışmanlık ücretlerini kendileri belirler.

Tamam, önce rahatla. Hayır, cidden, rahatla.

Sonra, etkinlik profilinizi, tarihinizi, yerinizi ve bütçenizi belirleyin. Ardından, bizimle iletişime geçin ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz. Bu süreç içerisinde size benzersiz hizmet sunarak (ve hatta bu arada biraz eğlenerek) sizi kahraman yapacağız. Öyleyse arkanıza yaslanın ve tüm ağır işleri bize bırakın.
Şunu unutma, bu hizmet için ücret talep etmiyoruz.

Bize ulaşmak çok kolay. 0850 532 3868 Numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz. Ayrıca bu numaramıza bağlı WhatsApp, Bip, Signal ve Fax  olmak üzere Mesaj uygulamalarını kullanabilirsiniz.

Sitemizde yer alan iletişim formunu kullanabilirsiniz ve ajans@onlinekonusmaci.com e-posta adresimizden bize yazabilirsiniz.