• Telefon : 0850 532 3868
  • ajans@onlinekonusmaci.com

Oğuzhan ÇOLAK

2018 yılında Udemy’nin açmış olduğu yarışmada Türkiye’den birinci, dünyada üçüncü olarak, Udemy ‘nin iki saatlik birebir mentörlük eğitimini kazanmıştır. Türkiye'nin Konusunda İlk İnteraktif Excel Kitabının yazarıdır.

Oğuzhan ÇOLAK

Eğitmen / Yazar
Udemy üzerinden en çok ilgi gören eğitimi Sıfırdan İleri Seviye Excel eğitimidir.
Udemy üzerinden yayınlamış olduğu eğitimlerine toplam 20.000+ öğrenci kayıt olmuştur.
Konuşulan Dil : Türkçe
Seyahat Nereden : İstanbul
Konuları : İleri Excel, Gelecek Düşünenlerle Gelecek, Teknoloji
PAYLAŞ

Konuşmacı Kategorisi

Dijital Dönüşüm  – Eğitim

Teknoloji

2009 Yılında Metalurji ve Malzeme Mühendisi olarak çalışma hayatına başladım. Yerli ve yabancı firmalarda üretim, kalite ve proje mühendislikleri yaptım. 9+ yıllık mühendislik tecrübemin üzerine 2018 yılında Udemy ile tanıştım.

Ve Udemy üzerinden ilk kursumu 2018 yılında yayınladım. Udemy üzerinden toplam 20.000+ öğrencim vardır. Udemy üzerinden en çok ilgi gören eğitimim Sıfırdan İleri Seviye Excel eğitimdir.

Bu eğitimime olan ilgi neticesinde kurumsal firmalardan gelen eğitim taleplerine de karşılık vermeye başladım. Referanslarım; Torun Metal, Tüpraş, Kolektif Akademi ‘dir.

2018 yılında Udemy’nin açmış olduğu yarışmada Türkiye’den birinci, dünyada üçüncü olarak, Udemy ‘nin iki saatlik birebir mentörlük eğitimini kazandım.

Sektör tecrübemin olması neticesinde firmaların nelere ihtiyaç duyacağını biliyor ve eğitimlerimi bu minvalde hazırlıyorum. Çalışanların Excel ile Hızlı ve Verimli çalışmaları için ihtiyaç duyacakları eğitimleri tasarlıyorum. 2018 yılından günümüze Udemy üzerinden yayınlamış olduğum eğitimlerime toplam 20.000+ öğrenci kayıt olmuş ve toplam yaklaşık 4 milyon dk. online eğitim tecrübesine sahibim.

Bununla birlikte kurumsal firmalara da eğitimler vermekteyim. Referanslarım; Tüpraş, Torun Metal ve Kolektif Akademidir. Bunun yanında firmaların LMS sistemlerine yönelik de içerikler üretmeye başlıyorum.

Türkiye’nin en sıra dışı Excel eğitmeni olma yolundaki hedefime adım adım ilerlemekteyim. Bu minvalde, Türkiye’nin konusunda ilk olan İnteraktif Excel Kitabının da yazarıyım. Her konunun altında ilgili konuyla ilgili teorik bilgi, görsel ve videoya erişim sağlayan QR kodlar ve linkler içermektedir.

Uzmanlık Konuları:

  1. İleri Excel
  2. Gelecek Düşünenlerle Gelecek
  3. Teknoloji

Vakit Kaybetmeden Öğrenmeniz Gereken 5 Excel Özelliği

#Excel 'de Mutlaka Bilmeniz Gereken 8 İşlev

ALTERNATİF KONUŞMACILAR