• Telefon : 0850 532 3868
  • ajans@onlinekonusmaci.com

Hakan Acar

Türk, Japon ve İtalyan gibi farklı çalışma kültürüne sahip işletmelerde dönüşüm içerisinde rol almış ve başarıyla liderlik etmiştir.

Hakan Acar

Yalın Dönüşüm Koordinatörü / Uçak Mühendisi
Uzel holding bünyesinde üst düzey yöneticilik yapmış ve kriz yönetmiştir.
Değişim Yönetimi || Yönetim Ve Organizasyon || Liderlik
Konuşulan Dil : Türkçe
Seyahat Nereden : İstanbul
Konuları : Yalın & Çevik # Dijital Dönüşüm
PAYLAŞ

Konuşmacı Kategorisi

Motivasyon  – Değişim Yönetimi

YALIN & ÇEVİK & DİJİTAL DÖNÜŞÜM Çalışma hayatıma Japon çalışma disiplini ile başlamamın, iş ve sosyal hayatımda daima değer odaklı ve programlı olmak gibi çok önemli katkıları oldu. Kariyerim boyunca ulusal alanda çalışmanın yanı sıra uluslararası iş ortaklıklarında da yer aldım. Bu sayede birbirinden farklı endüstri ve kültürlerde üst düzey yönetici olarak değişim yönetimi, kriz yönetimi ve organizasyonel gelişim gibi birçok alanda çalıştım. Şimdi ise yalın dönüşüm, operasyonel mükemmellik, stratejik yönetim konularında edindiğim tecrübemi paylaştığım bir sürece değer üretmekteyim.

DANIŞMAN / KRİZ YÖNETİMİ Kariyerim süresince farklı kültür ve endüstrilerde yoğun çalışma ile edindiğim tecrübem sayesinde Uzel’deki Yaprak Yay üretimi sürecini başarıyla yönettim. Bilgi ve deneyimlerimin bana kattıklarıyla liderlik rolünü üstlenerek Uzel Yaprak Yay A.Ş.’ nin kriz ortamından çıkmasını sağladım. Buradaki büyük kriz yönetimi tecrübesi, hem yurt içindeki hem de yurt dışındaki firmalara kriz yönetimi, finansal yönetim vb. çeşitli alanlarda danışmanlık ve eğitim hizmeti verdiğim sürede çok faydalı oldu. Bu tecrübe ile sunduğum danışmanlık hizmetleri, danışan firmaların içinde bulunduğu kriz sürecini aşmada önemli rol oynadı ve krizi başarıyla atlatmalarını sağladı. Yanı sıra Türkiye’de yatırım yapan uluslararası firmaların projelerini yönettim. Tüm bunların yanında, farklı sektörlere (inşaat sektörü, gıda sanayi, enerji vb.) müşteri analizi, iş geliştirme projeleri, kurumsal yeniden yapılanma alanında doğrudan üst yönetime danışmanlık hizmeti de sundum.

PROFESYONEL KOÇ İş amacıyla gittiğim fakat bambaşka fikirlerle dönmemi sağlayan Hindistan seyahatim sonrasında, değer üretmenin mutluluğum ile bir bağlantısı olduğunu keşfettim. Bu keşiften yola çıkarak da elimden geldiğince sosyal sorumluluk projelerine destek vermeye başladım. Bununla birlikte başlayan mentorluk ve koçluk sürecimi bugün Türkiye’nin farklı üniversitelerinden 300’e yakın öğrenci arkadaşımla ortak platformlar üzerinden devam ettirmekteyim

Uzmanlık Konuları:

Değişim Yönetimi || Yönetim Ve Organizasyon || Liderlik

YALIN & ÇEVİK & DİJİTAL DÖNÜŞÜM

KRİZ YÖNETİMİ

Armada Eğitimi

Lea(r)n Yalın olmak mı? Yalın yapmak mı?

ALTERNATİF KONUŞMACILAR